Total War Battles: KINGDOM

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 631 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma SEGA
Eski gücünüzü toplamalı ve güçlü bir kral olarak oyuna devam etmeye çalışacaksınız.

Eski gücünüzü toplamalı ve güçlü bir kral olarak oyuna devam etmeye çalışacaksınız. 

Total War Battles: KINGDOM strateji oyununda krallığınız yerle bir olmuş durumdadır. Siz de krallığınızı tekrar kurup topraklarınızı geri almaya çalışacaksınız. Total War Battles: KINGDOM oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Muhteşem bir hikayenin içine dahil olacağınız ve strateji ile ilerleyebileceğiniz Total War Battles: KINGDOM oyunu ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün. 

SEGA stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Total War Battles: KINGDOM oyununda krallığınız savaşlardan dolayı yerle bir olmuş durumdadır. Siz oyuna soylu bir ailenin mensubu olarak başlayacak ve krallığınızı tekrar inşa etmek için çabalayacaksınız. Bu pek kolay olmayabilir fakat başaracağınıza inanmalısınız. 

Strateji geliştirebiliyor ve bununla birlikte başarı elde edebiliyorsanız Total War Battles: KINGDOM oyununa sahip olarak eğlenebilirsiniz. Sizde kendi krallığınızı tekrar inşa edin ve askerleriniz ile topraklarınızı tekrar kazanıp gücünüzü toplayın. 

Daha Fazla Göster
Total War Battles: KINGDOM indir
DİĞER SÜRÜMLER